Då jag har en väldigt misslyckad erfarenhet av trekant i bagaget. är bisexuell så såg fram emot att vara med både min dv. fästman och min dv. flickvän samtidigt...men det blev mer som att titta på när min fästman och min flickvän var med varandra. De är dessutom gifta idag och vad jag vet 100% monogama... så det gick verkligen jätte-jättedåligt.
Jag vill vara i centrum med en man och en annan kvinna, där de inte är med varandra, kanske en hej kram, high five eller att de säger goddag och tar varann i hand. Jag i centrum, de är med mig, men inte med varandra.
Hade kunnat vara med 2 tjejer så, eller 2 killar, men på premissen att jag är i centrum och de är med mig, inte med varandra. Vill inte dela med mig.