Inlägg från: Anonym (äpple faller sällan...) |Visa alla inlägg
  • Anonym (äpple faller sällan...)

    Full 2-3 ggr i veckan. Normalt?

    Anonym (släkten är värst) skrev 2022-04-22 19:47:05 följande:

    Den där bruden har jag i släkten.

    Hon gjorde en del ungdomsdumheter och blev då skickad till USA av föräldrarna i hopp att hon skulle hitta en rik karl.

    Det sket sig, partybruden gick ner sig i flaskan och kom hem ett antal år senare.

    Hon var en allmänt misslyckad undersköterska tills hon blev av med jobbet, sen dess har hon bara varit alkoholist, med skumma kompisar, tabletter, några varv rehab osv.

    Nu är hennes 15 år yngre bror god man åt henne, då hon inte kan hantera pengar längre och inte betalar hyra och mat annars. Hoin ser 15 år äldre ut än hon är.

    Rekommendation: Undvik. Det blir inget bra liv av det där.


    Tja, med såna WT föräldrar så är det kanske inte så konstigt att hon blev som hon blev. Vem fan skickar iväg sin dotter till USA för att bli en golddigger?
  • Anonym (äpple faller sällan...)
    Anonym (Orolig) skrev 2022-04-26 11:42:54 följande:
    Sprit, restaurang, shopping, weekendresor, taxi (När hon inte lyckats tjata på mig). Dessutom bjuder hon ofta sina kompisar och försöker köpa saker till mig (Det är jättesnällt men nej tack).

    Hon är väldigt generös. Men nej tack till hennes pappas maffiapengar. Nu vet jag inte om han faktiskt är nån slags maffiaboss egentligen och dagjobbet bara är en front, men hur annars kan en invandrare ha så absurt mycket pengar? 
    Du verkar fundera väldigt mycket på anledningar till varför hon gör som hon gör men väldigt lite kring varför du öht är ihop med en sån tjej?
  • Anonym (äpple faller sällan...)
    Anonym (Nja) skrev 2022-04-26 07:33:58 följande:
    Själva poängen är ju att hon ska bli förbannad och tycka det är pinsamt, förhoppningsvis som ett wake up call. För övrigt verkar hon vara en omogen och bortskämd liten skitunge som får pengar som hon använder till sprit så en uppsträckning från föräldrarna kanske är helt rätt, vem vet.
    Håller med, en wak up call för både henne OCH föräldrarna så de får se vad deras pengar går till.
  • Anonym (äpple faller sällan...)
    Anonym (Orolig) skrev 2022-04-26 12:41:45 följande:
    Hon är charmig, rolig, sexig och trots flera försök blir jag inte av med henne. 
    Bli av med henne kan du absolut bli OM du verkligen vill det.
    Tex om hon ställer sig och gapar i trappen ... ring polisen.

    Hon är kvar för att du väljer det
Svar på tråden Full 2-3 ggr i veckan. Normalt?