Inlägg från: Anonym (Snokade) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Snokade)

    Min tjejs porr är lite…

    Vi hade ett samtal i helgen om vad man gillar för porr. Jag berätta att jag typ slutat kolla på det (sant) men OM jag nu skulle göra det någon gång så är det nog en trekant. Antingen två killar på en tjej eller två tjejer och en kille. Blev lite förvånad när hon så berättar att hon uteslutet kollar på klipp där män runkar. Alltså det är det, inget sex inget annat utan killar som kommer. Vi släppte samtalet då vänner kom till stället vi satt på och sen har vi jobbat osv så inte snackat mer om det. Men igår gick jag över en gräns. Kunde inte låta bli. Kollade lite snabbt hennes historik och mycket riktigt, där var klipp på runkande män (Förvånande i alla tänkbara storlekar också så hon verkar inte ha en fetisch på stora utan det var verkligen alla sorter). Har lite dåligt samvete efter att ha snokat. tänkte kolla här hur vanligt det är med just den typen av porr för er tjejer. Känns lite ovanligt.
  • Svar på tråden Min tjejs porr är lite…
  • Anonym (Snokade)
    Anonym (Tjejer är 2 kategorier :)) skrev 2023-03-16 17:09:04 följande:

    Då tjejer enligt pornhubstatistik har väldigt olika preferenser för vilken porr de kollar på beroende på om de är dagligtittare eller ej så verkar det klokare att dela upp tjejer i två separata kategorier. "Tjejer gillar den här typen av porr" blir för stort för att generalisera, och att dra ett slags snitt blir ett mellanting av grupperna som väldigt få tjejer faktiskt kollar på. 

    Så det behövs en kategori kvinnor1 och en kvinnor2, inte bara kategorin kvinnor.

    När pornhub försökt samla "riktat till kvinnor" så hamnar de grövsta kategorierna: bukkake, sperm mania, multiple creampie, bbc gangbang, rough painal osv. ihop med erotisk konstporr och romantiska porrfilmer.

    Kvinnor gillar lätt eller grovt, sällan kategorier mellan det.  Kvinnor är en för stor grupp med vitt skilda porrpreferenser för att generalisera till 1 grupp. 2 grupper blir mer logiskt.  


    Jo så är det ju för oss killar också. Går ju inte ens sätta det i grupp 1 och grupp 2
  • Anonym (Snokade)
    Nyfiken666 skrev 2023-03-16 19:01:45 följande:

    Snokande är steget värre än sexberoende och otrohet


    Ja det känns dumt såhär efteråt. 
Svar på tråden Min tjejs porr är lite…