BIM Juni 2023
Köpte digitalt ultratidigt som visade inte gravid så var troligtvis spök tyvärr! De ska inte vara lätt att skaffa barn inte! :p
Köpte digitalt ultratidigt som visade inte gravid så var troligtvis spök tyvärr! De ska inte vara lätt att skaffa barn inte! :p
De var faktiskt samma urin! jag jämförde bilderna på testerna från senaste plusset och då var det extremt likt testet jag tog dagen innan plus på digitalt förra gången.. MEN jag ska inte hoppas för mycket utan nu tar jag bara en paus ett par dagar och ser. Jag har tyvärr inget testa tidigt kvar hemma men har RFSU vanliga så tänker jag kanske provar måndag/tisdag om tempen fortfarande är hög och annars var det nog tyvärr spök. Jag har inte heller fått det förut faktiskt , bara efter tid men aldrig inom tid. Och bilderna tog jag inom tid.
Haha men nej!! Ska vi inte peppa varann att spara? Tidigast att testa på måndag nästa gång ;)
Hur många är vi kvar i tråden som väntar på bim till veckan?
Jaha där kom mensen två dagar för tidigt😓
Men bläää lyckan var kort denna gången också, idag var testerna negativa och sen kom mensen med besked. Andra gången med en kemisk graviditet. 😭😭 sista gången jag testar för tidigt alltså.
Kommer hoppa över juli-tråden och hoppas ni alla får plus så vi inte ses i augusti-tråden. ❤️ nu ska livmodern få ett sommaruppehåll efter 12cyklar kan de nog behövas.