Synkroniserad orgasm
Vi kommer nästan alltid tillsammans, i alla fall första gången. Han kan hålla sig så länge det behövs, men när jag kommer, så krampar jag så hårt med underlivet att det blir som en våg av mjölkande rörelser som i princip alltid får honom över gränsen. Så det blir oftast att jag först kommer och sedan efter 4-5 sekunder följer han efter. På det sättet hinner vi njuta av varandras orgasm, men ändå komma synkroniserat.
Han brukar sällan tappa ståndet alls, så om han fortsätter att behålla ett hårt och konstant djupt tryck emot livmoderhalsen utan att röra sig så kan jag komma ytterligare två eller tre gånger.
Om vi fortsätter ytterligare en eller två gånger till, så blir det långsammare och nästan lite zen-likt meditativt med betydligt mindre rörelser och istället mer tryck, så de efterföljande orgasmerna blir inte alls så där tydligt synkroniserade.