Anonym (Jag älskar att bli gammal.) skrev 2024-07-06 18:33:42 följande:
Kära TS. Vad var det som var dravel..Av vad jag skrev?
Att du reagerar och skriver "Vilket dravel".
Visar ju bara på att du känner igen dig själv i det jag skrev.
Du bryr dig inte om dina ungar dör före mamsen eller inte..Du är tillräckligt sinnessjuk för att bara bry dig om dig själv och mamsen.
Du kanske skulle blivit vuxen innan du avlade av dig av ännu en generation av idioter som tror att mamsen ska fixa allt för er.
Väx upp! Så klarar du dig utmärkt utan en räddhågsen morsa..
Självklart bryr man sig om sina föräldrar. Men om dom är så pass jäkla gamla som dina så dom skulle kunna dö av vadsom/närsom och dessutom spelar att dom är rädda för något dom vetat om sen barn..Så vill dom ju bara utnyttja dig..Dom tror att du är dum i huvudet helt enkelt..
Det kan ju inte vara kul att ha en morsa som tror man är dum
Men med tanke på deras ålder så slipper du dom nog snart.
Det är ju du som beter dig som en liten jäkla flicka bara. Fan väx upp människa. Speciellt om du har barn ochman och sluta bete dig så dramatiskt.
Alla kommer dö, lilla prinsessan. Även dina föräldrar.
Lär dig leva med det..Men nej du tycker synd om dig själv..Och skiter fullständigt I andra levande varelser.
Kanske söka psykhjälp skulle kunna hjälpa..För d1
Fast jag tror ingen kan hjälpa en otacksam psykopat.
Känner du denna person eller?
Är du medveten om att du bryter mot FLs regler om personliga påhopp?
Du har inget att gå på gällande det du skriver. Otacksam, psykopat mm.
Vad är det för jäkla fel på FL när någon inte kan ställa några frågor, eller vädra sin oro, utan att bli påhoppad utifrån helt makabert påhittade saker om en själv?