Olika män känner olika?
För mig kan kvinnor kännas otroligt olika, men jag tror mer det beror på hur våt hon är samt hur musklerna arbetar.
Jag har varit med de som kan använda musklerna så man knappt kommer in om hon inte vill samtidigt som de kan slappna av så det knappt känns alls.
Kondom påverkar känslan för mig. Den tar bort känslan av väta och hud mot slemhinna. Det är fortfarande skönt, men inte lika skönt som utan.
Även kvinnas övriga kroppsform kan påverka i mitt tycke.
Fylliga kvinnor har ju oftast en större fettdepå uppe på venusberget vilket kan påverka hur djup man kommer i vissa positioner.
Detta är alltså INGET negativt, utan bara en reflektion.
Precis som riktigt smala kvinnor kan vara "hårda" och beniga att ha sex med i vissa lägen. Men det finns alltid någon ställning som passar varje form.
Vad det gäller analsex så skulle jag säga att skillnaden är mycket mindre.
Om man bortser från det visuella med olika rumpor så vet jag inte om jag skulle känna skillnad på olika rumpor, oavsett kön ens.
En rumpa är en rumpa är en rumpa