• Sanset

    Planerar bf juni 2025

    Planerar och planerar.. ett litet misstag från min man under ägglossning. Välkommet om det skulle vara en bebis. Blir isåfall vårt 3.dje barn. Har ett 2020 och ett 2023 barn. Beställt testa tidigt stickor, får se när de kommer.plussade med sonen ÄL+10 är om det tog sig ÄL+7 nu.

    Jag har haft molvärk i magen sen 2 dagar efter. Brösten har börjat bli lite ömma. Och igår var jag illamående. Placebo eller inte Vet jag ej och hatar ovissheten. 


    hur mår ni?

  • Sanset
    Anonym (Amanda) skrev 2024-10-01 08:16:52 följande:

     


    Jag har lite ömma bröst, är förkyld (sällan sjuk normalt) och har lite svagt illamående samt lätt mensvärk ibland. För några dagar sen hade jag ont i magen, men det har tack och lov gott över. 


    Spännande att se om det blir en trea för dig! 


    grattis till plusset! 


    hur känns det med första barnet? 🥰

    då har vi liknande sympto, hade varit kul med en trea. Kommer lite tidigare än vi tänkt isåfall bara. Men alltid varit med i planen😁

Svar på tråden Planerar bf juni 2025