Anonym (Tiny) skrev 2024-12-03 20:21:17 följande:
Tror de flesta som är intresserade av mig bara bockar av från en bucketlist :( Men vi var ändå ihop i 6 år. Inte helt officiellt, så träffade inte hans föräldrar, och bara 2 av hans vänner men jag hade tålamod och tänkte att det släpper och när vi var utomlands kallade han mig sin fru till hotellpersonal, restaurang osv. Kysste mig helt öppet.
Det var rätt mycket fetish...Han kallade mig saker som miniatyrprinsessa och annat men jag störde mig inte på det jag kände mig sexig och vacker med honom
Anonym (Prat) skrev 2024-12-03 18:56:18 följande:
Hoppas du får hjälp att komma över din besatthet innan han sårar dig ännu mer. Men så kommer det ju inte att bli. Du kommer ju att ligga med honom.
Jag blev besatt av honom direkt när vi möttes. Så snygg och han kom fram till MIG trots att han förmodligen kunde få vem som helst där. Jag började stamma när vi pratade och han sa du rodnar och lutade sig ner och pussade mig på pannan och det kändes som jag skulle få orgasm.
Men träffar jag honom inte kommer jag inte ligga med honom. Så skall nog skriva att om han är ärlig så skiljer han sig.
Så när ni började ligga med varandra var du fem år gammal....? Du skriver att det är sju år sedan ni bröt och det pågick i sex år. 18 år minus 13 är 5.