Anonym (M) skrev 2025-01-13 13:30:31 följande:
Vad jag inte förstår? Vad jag inte förstår är såklart varför, har inte det framgått i mina inlägg? Har skrivit ordet varför, vet du vad det betyder? Du skriver bara om man vill det men ingenting om varför man skulle vilja det. Alltså ett icke-svar.
En annan sak jag inte förstår är varför du tar på dig att svara för någon annan, det stod ingenting i det inlägget om att den personen inte ville träffas och den andre frågade varför, så hur är ditt svar relevant?
Det får du fråga dom som vill svara på frågan, jag känner inte dom. Men jag kan gissa, så jävla svårt är det inte. De kanske är artiga när de får frågan, de kanske vill att vederbörande ska få reda på att de blir kollade, de kanske tror personen har nytta av informationen.