• Anonym (TS)

    Män! Vilka byxor föredrar ni på kvinnor?

    Vilka byxor föredrar ni på kvinnor? 

    Omröstning
    Du måste logga in för att rösta eller se resultatet av omröstningen.
  • Svar på tråden Män! Vilka byxor föredrar ni på kvinnor?
  • Anonym (L)

    Jag föredrar när hon har kläder hon känner sig bekväm med. 

  • Meddelande borttaget
  • beli
    Dobermannd skrev 2025-01-29 15:51:02 följande:

    Allt möjligt. Är lite av en kläd fetishist... Men det absolut vackraste jag vet, och som många killar nog vet om utan att ens tänka på att deras blickar dras till det. Det är byxor som är vita... Så vita leggings eller såna där yogabyxor. 


    Fast det är väl bara någorlunda snyggt om man är smal?
  • Meddelande borttaget
  • Anonym (Rob)
    beli skrev 2025-01-29 15:53:27 följande:
    Fast det är väl bara någorlunda snyggt om man är smal?
    Sant.  Endast smala passar i det.  Men de passar istället väldigt bra i det.  Min åsikt.
  • beli
    Dobermannd skrev 2025-01-29 16:06:31 följande:
    Nej inte alls, är snyggt på både storbyggda som smala så länge det finns en vacker bak. 

    Tror att det är lite samma effekt som typ gråa kostymbyxor, eller mjukisar på män?
    Jag håller inte med.

    Och vad gäller grå kostymbyxor och mjukisar på män så vet jag inte om du menar att de ska föreställa snygga, men mig attraherar sånt inte alls.
  • Anonym (Abc)

    Svarta kostymbyxor eller vad det kallas.
    Du får respekt och ser proper ut.

  • Meddelande borttaget
  • Anonym (Joel)

    Jag gillar det kvinnor känner sig bekväma i. Klyschigt svar, men så enkelt är det. Någon som hatar jeans och rör sig obekvämt i dem för att hon tycker bättre om leggins kommer vara mer attraktiv i leggins och vice versa.

    Jag har en svaghet för palazzobyxor, yogabyxor, capris, såna där mer dressade shorts, skinnbyxor. Jag var helt insnöad på skinny jeans och trodde aldrig att jag skulle titta åt bootcut eller såna där utsvängda jeans som var populära för 20-25 år sedan, när jag gick i högstadiet. Men nu inser jag att de är faktiskt snygga. Kanske hade det att göra med att alla jeans förr hade jättelåg midja och en massa glitter och broderier som jag inte är så förtjust i. Hög midja kan faktiskt vara riktigt snyggt. Jag tycker att jeans som är så enkla som möjligt är snyggast.

  • Meddelande borttaget
Svar på tråden Män! Vilka byxor föredrar ni på kvinnor?