Längd på män
Så vad ska man göra om man är 167 cm kille.
Tjejer tittar inte ens på mig. Hur trevlig social eller attraktiv du annars är spelar ingen roll. Man är borträknad direkt..
Så vad ska man göra om man är 167 cm kille.
Tjejer tittar inte ens på mig. Hur trevlig social eller attraktiv du annars är spelar ingen roll. Man är borträknad direkt..
Men varför vill du veta detta ts? Är du själv under medellängd och har komplex/ fått utstå otrevligheter pga det? För isf borde ju en sådan här form av tråd enbart riskera att du mår sämre - för oavsett hur många kvinnor som skriver att längden inte är väsentlig eller avgörande så kommer du med störst sannolikhet enbart minnas de få som tycker att det är av absolut vikt. Resultatet säger inte heller vidare mycket då det utgår från att männen i exemplet är helt likvärdiga minus längd - så allt du får är längdpreferenser om denna osannolika verklighet existerade, vilket känns som ytterligare självskada då du riskerar att läsa det som att längden är av oerhörd betydelse oavsett hur många som hävdar motsatsen.
Asså. Jag har ett ungt utseende och var i mina yngre år så blev jag uträknad för att tjejerna trodde jag bara var barnet. När man är äldre så är man för gammal för förhållande och så flyr dem för det. För unga tjejer som tror jag är i deras ålder tycker jag är för gammal för att satsas på. Lägg dessutom till att jag inte är den längsta killen.
Javisst jobba på självkänsa, social, osv. Tror ni inte jag gjort det eller o är jättego socialt. Men med ovan sagt så är min uppförsbacke så brant så man behöver klätterutrustning för att få tjejernas intresse trots hur mycket man jobbar på sig själv.
Medans andra långa killar med rätt basröst och utseende inte behöver göra nåt förrän tjejerna börjar le och pilla sig i håret.
Att då komma o skälla på att man som kille inte får gnälla inte klaga, tro att det är lika för alla gör rätt ont faktiskt.