Inlägg från: Anonym (Alice) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Alice)

    Han verkar inte fatta

    Anonym (H) skrev 2025-05-15 21:30:17 följande:

    Kan jag svara att jag har kille sen blocka honom efter det? Så han fattar hinten.


    Anonym (H) skrev 2025-05-15 21:30:17 följande:

    Kan jag svara att jag har kille sen blocka honom efter det? Så han fattar hinten.



    Nej skriv inget alls. Strunta i honom helt. Jag har en som jag dejta en gång för över ett år sedan som beter sig märkligt än idag. Jag har inte svarat på ett enda mess eller nått. Han skickar nångång ibland än men inget jag bryr mig om. Vissa gör väl så. Vill bara påminna en om att dom finns kanske ? Ingen aning. Hade jag varit besvärad av det så hade jag bara blockat. Nu bryr jag mig inte ens längre. Han skickar garanterat så till flera tjejer och det är ju bara att strunta i. 
  • Anonym (Alice)
    Anonym (H) skrev 2025-05-15 22:05:35 följande:
    Jag ska blocka men varför håller vissa män på så om man redan gjort det tydligt att man inte är intresserad plus ignorerar?
    Dom ser väl sig själva som självklara val hos kvinnor och har noll självinsikt. Oftast ser dom ju inte särskilt bra ut heller. Dom har en skev uppfattning om sig själva. Muppar 
  • Anonym (Alice)
    Anonym (H) skrev 2025-05-18 02:15:01 följande:
    Han ser bra ut men jag är inte intresserad.
    Vissa har bara det beteende mönstret att dom hör av sig. Skickar han på snap så skickar han garanterat samma till alla. Skickar han på andra sätt så Skickar han också garanterat till fler. Bara strunta i och inte bry sig. 
Svar på tråden Han verkar inte fatta