Anonym (Hmm..,.) skrev 2025-05-20 12:46:45 följande:
Ts är besatt av denna man. De verkar inte ha någon relation mer än att ts spenderar all sin tid på olika funderingar om den här människan som har NOLL att erbjuda någon kvinna, som har ett utvisningsbeslut och som borde flytta hem igen omgående.
Han vill egentligen inte ha barn alls, men han vill göra en svensk kvinna gravid för han tror att det kan hjälpa honom stanna i Sverige. Ts är dock för gammal för att bli gravid.
Ts säger att hon är svensk men jag har svårt att tro det då hennes svenska ofta är riktigt usel, tror inte svenska är hennes modersmål.
Det där med språket håller jag med om nåt så hårt...jag har flertalet gånger trott att det var den nämnda Iraniern som letar sympati och annat...eller har fel på skallen och är uttråkad.