Inlägg från: Anonym (haha) |Visa alla inlägg
  • Anonym (haha)

    Män är efterblivna

    De e väl de bortskämd som är i den åldern nu föräldrar har gjort allt för dem , sen bryr sig inte killar om små grejer de löser ju sig ändå,  tjejer över tänker mycke å kommer inte till skott!

  • Anonym (haha)
    Anonym (Kl) skrev 2025-07-18 23:29:12 följande:

    Ja man undrar ju hur de ens klarar av att ha jobb. Det sägs ju oftast att killar tänker mer logiskt, men har aldrig mött en logiskt tänkande man i hela mitt liv. De flesta är dumma som stenar. Sjukt att de får sitta vid makten, eller ens ha rösträtt


    Haha
  • Anonym (haha)

    Är ju mest synd om dig faktiskt att du kan ha blivit så bitter redan vid 22,
    Du kommer nog lära dig under resan i livet vad som är värt att bränna sin energi på , och vad som gör dig glad och levande, Huset lägheten står kvar men tiden går alltid.

  • Anonym (haha)
    Anonym (cats) skrev 2025-07-19 19:06:11 följande:

    ja dom e dumma
    titta på tv, dricker öl, spelar tv-spel och runkar...


    Ja , men sakerna är väl rätt bra för dem som gillar de !?
  • Anonym (haha)

    De finns ju så många åsikter som människor på ett sånt här inlägg, men lika barn leka bäst kanske är ett svar!

Svar på tråden Män är efterblivna