Inlägg från: Anonym (fdPåJakt) |Visa alla inlägg
  • Anonym (fdPåJakt)

    Får inte nog av otrohet

    Trustme24 skrev 2025-08-12 12:47:46 följande:
    Får inte nog av otrohet

    Min fru har sedan något år eller två haft väldigt minskad sexlust, vi kanske får till det 1ggr/månad. Har under lite mer än ett år träffat andra vid sidan av, haft sexuell kontakt via teams osv med andra. 

    Det värsta är att jag inte får nog, förut kände jag behov av att spruta kanske 1 gång vare 3e dag, nu kan jag spruta 2-3ggr VARJE dag.

    Har försökt sluta med otrohet men det går liksom inte, har dessutom "förmånen" att jobba hemma mycket så tillfälle finns ju för det mesta att smyga iväg..

    En grej är att min fru är VÄLDIGT vanilj, vilket jag inte har så stora problem med men blir lätt lite tråkigt i längden, hon vill tex inte att jag sprutar på henne(någonstans) för att hon tycker det känns kränkande.

    Har du/ni känt/gjort eller haft samma dilemma?


    Been there, done that!

    Det kommer inte att bli bra i längden för dig. Jag tycker att du bör bryta ditt mönster. Jag rekommenderar att du skiljer dig från din fru och skaffar en kvinna som passar dig sexuellt.
  • Anonym (fdPåJakt)
    Trustme24 skrev 2025-08-13 12:00:19 följande:
    Hur gjorde du?
    Jag höll på som du i 4 års tid. Jag fick uppleva både positiva och negativa dalbaneåk, draman och elände. Det var tidvis väldigt mycket som kändes positivt i stunden, men i slutändan hamnade jag i en väldigt djup depression som höll på att ta kål på mig.
    Till slut träffade jag en fantastisk kvinna som hjälpte mig att få rätsida på min situation. Jag tog farväl av min gamla relation och började ett nytt liv. Nu mår jag väldigt bra.
Svar på tråden Får inte nog av otrohet