• Bei Bei

    Donator

    Venus: Kan man alltså bli för gammal för att donera? Kanske lika bra att sätta igång direkt... Har funderat på det ett tag under min graviditet. Känner mig verkligen lyckligt lottad som har en liten tös. Önskar alla som ville kunde få barn.

    Sambon är dock nervös att jag ska bli ett elakt hormonmonster (är ostabil i hormonerna fortfarande efter förlossningen som var för 9 månader sedan.)


    ♥ Ronja ♥
  • Bei Bei

    Venus: Ok, trode att det kunde vara en fördel att vara äldre donator iomed att man "släpper fler ägg" ju äldre man blir... Finns det någon åldersgräns?

    Skönt att man kanske inte blir värre, känner mig långt ifrån ok i kroppen just nu.  (skyller på den elaka krångliga spiralen, har haft mens i ca 6 månader, nästan varje dag )


    ♥ Ronja ♥
  • Bei Bei

    Emsingen: Jag funderade också på det där med spiral. Tror man måste ta ut den. För min del skulle jag inte sörja, börjar bli ordentligt less på alla blödningar jag har


    ♥ Ronja ♥
Svar på tråden Donator