• Regnbågsdröm

    Svara på inlägg i appen?

    Hej! Är det bara jag som har problem med att svara på inlägg på familjeliv via telefonen? Jag kan tidigare kunnat starta en tråd via appen, men om jag sedan vill skriva ett svar så måste jag gå in via webbläsaren på hemsidan och kan alltså inte använda appen i mobilen. Är det fler som har samma problem? Kan man göra något åt det? Jag har iPhone och använder appen där. Nu skapar jag dock även tråden via webbläsaren. Appen är ju egentligen meningslös om den bara är till för att läsa?

  • Svar på tråden Svara på inlägg i appen?
  • Alexi

    Jag använder både gamla och nya appen för iphone och det är inga problem. Förutom att gamla appen hänger sig varje gång jag svarat på något så jag måste starta om den.

  • Regnbågsdröm

    Haha, uppenbarligen! Nu går det ju Så om någon läser den här tråden och har samma problem så vet ni nu hur ni ska lösa det!

Svar på tråden Svara på inlägg i appen?