Arne Weise tänder ljuset på TV3! Vilken julvärd ska ni se?
Den 24 december klockan 14.58 tänder även Arne Weise ljuset fast i TV3!
Vilken julvärd ska ni kolla på? Ska ni se Arne Weise eller ska ni se Lotta Lundgren och Erik Haag?
God Jul!
Den 24 december klockan 14.58 tänder även Arne Weise ljuset fast i TV3!
Vilken julvärd ska ni kolla på? Ska ni se Arne Weise eller ska ni se Lotta Lundgren och Erik Haag?
God Jul!
Det kan vi göra.
Jag tycker att det är ok, men lite platt och tråkigt ljus i den bilden. Det hade behövts ett mer riktat ljus för att göra bilden intressant. Själv hade jag nog mörkat lite och lagt en lampa som ger intrycket av att rummet lyses upp av stearinljuset.
Vad tycker du själv?
Den är helt fantastisk, så sockersöt hon är på den. Här kommer några fler.
Så tröttsamt med liknande kommentarer bara för att man inte kritiserar en kändis.
Den är helt fantastisk, så sockersöt hon är på den. Här kommer några fler.
Lotta är extremt vacker, det går inte att bortförklara. Lägg därtill hennes underbara mimik och rörelser, hon riktigt strålar av kvinnlighet och hela hennes aura är sååå sexig! Henne och ingen annan vill vi ha i rutan och zooma in henne så mycket som möjligt tack.
Det beror på din ovanliga smak i kvinnor , det är irrelevant att hon är " kändis" .
Haha va? Nu måste du ha skrivit till fel person. Jag är för övrigt hetero och kvinna själv. Tycker bara hon är en härlig person (och vacker för den delen).
Vad har ditt kön och läggning att göra med saken?
Man kan tycka att någon är vacker eller ful rent estetiskt oavsett sexuella preferenser.
Inget av alternativen.
Vill se Lotta Lundgren solo i rutan, sååå himla snygg, söt och charmig.
Erik Haag är inte bättre än Weise, grådassiga gubbar bägge två.
Fler otroliga bilder på undersköna Lotta! Hoppas vi får se henne i TV som julvärd och även i många andra sammanhang många år framöver. Efter decennier med gubbdominans i TV är det dags för lite feminin motvikt och det kan Lotta bidra till med råge.
Såg ingen av dom.
Såg Lotta och Erik och det blev ungefär så värdelöst(som julvärdar, inte som tv-program i sig) som jag gissat att det skulle bli. Lotta ensam hade jag velat se.
Spännande diskussion. Jag tycker verkligen att man ska gå ut och kritisera någon för att göra förinspelade saker och sedan göra samma sak själv. Vilken kupp! Jag såg varken eller men antar att båda gjorde sitt jobb men inte gillades av alla. Som det brukar vara.