Jag känner mig dum
Jag träffade för 6 månader sen en man. Den första mannen jag gett all kärlek som jag känt att jag velat ge. Förr har jag varit tillbakadragen i relationer, men med honom sa jag allt jag kände och tyckte. Ex, dina händer är vackra, din flört rynka är vacker, jag älskar ditt skägg, med det där kläderna är du sexig osv osv. Jag sa även hur mycket jag uppskattade honom i mitt liv.
Han sa att han kände sig trygg när han somna i min famn, att han ser mig i sin framtid och blablabla (orkar inte ens dra allt, då allt ändå varit lögner).
Han drog från landet för en månad sen och har inte svarat mig på något sms sen han åkte. Jag fick leverans rapporter men inget svar.
Jag HATAR att bli ignorerad och känner mig dum och korkad nu som trodde på hans ord.
Hur går man vidare, hur slutar man slå på sig själv, hur kommer jag kunna släppa bitterheten och slutar jag vara ledsen?
Han lekte med mig, det fattar jag! MEN HUR FAN KOMMER JAG UR DETTA?
Denna man är inte värd mina tårar, vilket gör mig ännu mer förbannad på mig själv.
Kom med tips, jag vill må bra igen.