Vem är pappan?
Okej, så jag är gravid & varit med 2 olika. Med första: 23 april-5 maj. Andra 8 maj-12 maj. Plussade: 17 maj super SVAGT med testlagret, dagen efter (18) maj testade jag på förmiddagen och fick 2-3 på clearblue. Här ?pustade jag ut? litegrann, TILLS jag var på VUL 3 juni & läkaren säger ?du är i vecka 5+5 eller 6+0 med ett foster på 4,5mm eller 5 mm) alltså ska jag ha blivit gravid 7 maj enligt honom. Han mätte dock ingen Hinnsäck bara embryot. Men kan man verkligen få 2-3 på clearblue då? När man endast varit gravid 10,5 dagar.
Sen gjorde jag ett till VUL 14 juni & då sa läkaren att jag var i vecka 7+4 med ett foster på 12,5 mm. Enligt henne skulle jag blivit gravid 6 maj.
Därefter gjorde jag KUB 28 juli som flyttade mig ännu mer, att jag då skulle blivit gravid 3 maj. (Att jag var i vecka 13+2 då)
Snälla vad tror ni? Självklart kommer ett test göras men jag mår så fruktansvärt dåligt över detta.
Oregelbunden mens & ingen koll på ägglossning. Sista mens första dag: 4 eller 5 april.
(Inga påhopp snälla)