Känns inte som min pojkvän vill ha sex
Så jag och min pojkvän har varit tillsammans i 2 år, i början av vår relation så hade vi sex jätteofta och jag älskade det och han med. Men nu dom senaste 7 månaderna så känns det som att det mestadels bara är jag som vill ha sex och att vi har det bara för att jag vill ha det. Det känns inte som att han behöver det på samma sätt jag gör. Jag känner mig Som ett sexmonster för jag tänker på sex så ofta och det är inte kul.
har sagt till han hur jag känner, och när jag vill ha sex och inte han så säger han att det är ?gulligt? av mig som frågar.
jag vill inte vara gullig, jag vill känna att han vill ha mig för nån gångs skull inte bara jag. Men jag hatar också hur ofta jag tänker på sex, det är pinsamt jag vet inte ens varför jag gör det.
ifall jag försöker med något och han inte vill så känner jag mig äcklig och skam kommer över mig, Men jag vill verkligen bli av det, om Jag fick bestämma själv skulle jag nog vilja få Bort mitt sexdriv på något sätt.
för oxå om jag märker att vi inte kommer ha sex en kväll men vi ligger och myser (som jag älskar) och han säger att han älskar mig super mycket och bla bla bla, då tänker jag för mig själv om han då älskar mig så mycket varför vill han inte ha sex med mig?.
desto mer jag skriver desto mer jag märker att det är nog mig de är fel på men jag vill bara få ut det.
Men jag vet inte hur jag ska göra. Jag älskar han super duper mycket men ä det bara jag som överreagera?