• Anonym

    Inte mina trosor?!

    Hur skulle ni tänka om ni hittade ett par trosor i tvätten som inte var dina?? o

  • Svar på tråden Inte mina trosor?!
  • Maggis

    Jag skulle ju undra, förstås. Såvida jag inte tvättat i allmän tvättstuga; då kan det ju vara den innan som tömt slarvigt.

  • hidden angel

    i den rena tvätten? tjaa.. då skulel jag tänka att det e nån som glömt dem i tvättmaskinen i tvättrummet. O hade det varit i smutstvätten hade jag nog tyckt det varit mycket märkligt, eftersom jag bor själv ;)

  • JosefinU

    Jag skulle tänka "oj då! måste ha fått med mig de från tvättstugan." Att killen skulle vara otrogen och tjejen glömt sina trosor tror jag bara händer i filmer - nästan. Hur dum är killen - och tjejen - annars egentligen? Nog ser man till att ta undan de ordenligt om det skulle varit så att det inte skulle märkas...!

  • Jessa med 3

    Eftersom vi bor i villa och tvättar i vår egen källare skulle jag ju bli fundersam... Hoppas det är en hypotetisk fråga!

  • Anonym

    Dom låg bland smutstvätten å det var inte jag som fyllde tvättkassen..skumt

  • Maggis

    Ja, det är skumt . Antar att det är killen som fyllt kassen eftersom du frågar? Tycker i så fall att du ska höra efter hur de hamnat där.

  • kattis81

    din kille kanske har en lite ovanlig böjning..?
    hoppas det är så, om man tänker på andra alternativ..

  • hobnob

    Ojojoj! Låter skumt! Bäst är nog att fråga din kille rakt ut.

Svar på tråden Inte mina trosor?!