~*~* Termometer beroende vänner~*~*
pilsa: jag skulle gissa på att du har äl idag så mys på lite extra med gubben idag! ![]()
pilsa: jag skulle gissa på att du har äl idag så mys på lite extra med gubben idag! ![]()
Pilsa: det låter juh lovande om ni hade sex igår morse men det blir juh som en extra försäkring att ni prickat av bra om ni kör på idag också! ![]()
åh vad det är jobbigt att bara gå o vänta det börjar klia i fingrarna o så sitter man med sin chart flera gånger om dagen och bara vill att tiden ska gå så mkt snabbare...*suck*
Jag antar att de flesta känner igen sig!?
Min dotter Julia: tack!
din ser också fin ut, väldigt stabil, hoppas att den håller sig så eller kanske stiger ett snäpp, huvudsaken för dig är juh att tempen inte börjar dippa nu!
äppelblomman: Tack!
mja spända bröst i flera dagar nu men inget jag litar på för det har jag haft tidigare utan att vara gravid så jag får nog avvakta med att klura på symtomen ett tag till, helst tills jag testat plus då! ![]()
ush, jag fick en tråkig dip idag
hoppas det vänder
HW: vad jobbigt med ett minus
Babynr1: inte roligt med både dip och spottings
cotterpin: oh vilken kurva, det kan juh inte bli fel det där! ![]()
Jag hoppas ni har rätt tjejer, men det är nog som du skriver FruJD att när det gäller en själv är det bara negativt!
Kramar till dig Thessis! ![]()
äppelblomman: nu är jag ingen expert men jag tycker att det ser ut som att du haft äl på dag 17? jobbigt när ff och termometrarna inte gör som man vill!
äppelblomman: vad drygt att höjningen inte vill komma då, jag förstår att du inte vill manipulera något för man förstör lite för sig själv då också.
Det här med äl-fria cykler har jag inten bra koll på men är det alltså ovanligt att de kommer i nära förbindelse med varandra eller är jag ute och snurrar?