Förr oss som är fast i Scrapträsket
Mizty: Har du kollat på annasscrapbooking? Jag tror att hon har nån sort iaf!
Mizty: Har du kollat på annasscrapbooking? Jag tror att hon har nån sort iaf!
Tack igen! Nu ska jag försöka göra klart den där LOn!! ![]()
Tur att man har dygnetruntsupport!! ![]()
Du såg 2 olika va?
De snajsigaste jag såg hette soho nånting tror jag!!
M.u: Vad kul med shopping
Jag skulle "bara" åka förbi och köpa små chip-bokstäver idag, men mer än så fick förståss följa med hem... har det kommit in nya grejer så kan jag bara inte låta bli!! ![]()
Cia: Egna stora stämpel swirls?? Låter spännande.. berätta meeer!!
Grattis alla publicerade troll!!
BV: Har du något tips på en BRA embossingpenna?? Det jag har är typ värdelös
Tack! Då ska jag spana efter en sån
Kanske ta en sväng förbi Åsas lilla butik också och köpa lite fina band... Sen måste jag ju handla lite till Vänerträffen på lördag också
Så det blir nog en bra dag imorron!!
Jag har försökt använda min embossingpenna några gånger, men blir alltid lika besviken... Tror det är en zig... blir mest blå tyvärr!
Skumpis:
Wohaa!! Vad du verkar laddad inför söndag!! Jag och Venezuela ska på samma scrapträff imorron (nåt mer träsktroll??) och vi försöker ladda upp varann, men det verkar gå trögt.. iaf för mig
Du har inte fantiserat; stickles är glitterlim och antagligen samma som du köpt, men ett annat märke. Varför blir glittret grönt? Löser det upp något från det du du glitterlimmat, eller har du blandat i grön karamellfärg?? ![]()
Det låter jättemärkligt att vitt skulle bli grönt??