• iiijda

    Bra locktång??

    Jag har en locktång som ger två olika sorters lockar OBHnordicas, kostade 250 kronor, jag kan lägga in två bilder om du vill kika !

  • iiijda

    Den ena ser man knappt nåt på och det är på den jag har riktiga korkskruvar men bara varannan "slinga" om du fattar den som heter solbränd har jag med det på men syns inte heller bra !

  • iiijda

    Nej det finns nog bara den från OBHnordica jag köpte min på Åhlens hoppas du blir nöjd.. mina toppar blir ibland lite konstiga men då blöter jag dom bara så blir det finfint !

  • iiijda

    Juste kanske ska tillägga att om du vill ha som den bästa bilden så klämmer man inte fast håret utan bara snurrar håret runt tången.. korkskruvar får man genom att kläma fast håret å snurra.. du kommer förstå sen när du köpt den

Svar på tråden Bra locktång??