cissi24 Äldre 25 Nov 17:43 25 svar Återställ Anmäl Du ogillar detta Pellets frågor??? Vi köper 836 kg för 2100:- det är en pall. Och det är 16 kg i varje säck. På vinterhalvåret så går det åt ca 10 säckar per vecka. Och då har vi ett hus på 124/123.