Josefssons, Ellos, H&M m.fl ??????
La Redoute är jättebra! Dock tycker jag att färgerna kan vara lite missvisande i katalogen. Bon á parte har också jättefina saker tycker jag...men har aldrig beställt därifrån.
La Redoute är jättebra! Dock tycker jag att färgerna kan vara lite missvisande i katalogen. Bon á parte har också jättefina saker tycker jag...men har aldrig beställt därifrån.
Ja det tycker jag med...men då är det så bra med mormor
!
Använder den mest som inspirration, bilderna brukar vara fina men plaggen är ju egentligen inte så orginella.
Jag tittar aldrig på herrkläder och inredning i La Redoute. Man måste sätta gränser
! En del tycker jag är onödigt dyrt där. Gillar dock dra-på-lakan
...men har aldrig köpt det.
Såg idag i Ellos, en korvmaskin som kokade korv i en behållare i mitten. På sidorna var det 2 metallhållare( trodde vid första åsynen att det var massagestavar
!) som man skulle sätta på Frensh hot dog-bröd på och värma upp!
!!!!!
Vilken onödig pryl!!!
Jo, det var det nog
! Brevid var det en bild på en fritös
!
Det är rättså kul att bläddra igenom de sidorna, man hittar den ena saken efter den andra som man aldrig trodde att man skulle behöva
!
Gräset är väl grönade på andra sidan vägen
!