Anonym (aga = fel) skrev 2008-12-23 17:17:08 följande:
Kerstin visade ingen ånger över att ha slagit ett barn och skulle göra det igen enligt egen utsago. Nej hon ska inte hyllas, hon ska bespottas som den barnmisshandlare hon är! Bara för att aga var tillåtet när hon var barn kan hon inte låta bli att acceptera att det inte är det längre, av mycket bra skäl.
så det är helt okej att dryga ouppfostrade ungj*vlar terrorserar gamla?ungen fick det han förtjänade.visar man ingen RESPEKT så får man räkna med att personen som terrorseras FÖRVSARAR sig!
Flashbackaren skrev 2008-12-23 17:17:01 följande:
Svar på #300Eller så behöver barnet inte trakassera någon . Är det så jävla svårt att uppfostra ett barn till att inte trakassera äldre?
precis!
Anonym skrev 2008-12-23 17:36:35 följande:
Censur skrev 2008-12-23 17:34:44 följande: jo sånna som själv misshandlar andra förtjänar lika mycket tillbaka!Kärringen borde få smaka på sin egna käpp!Och ärligt talat hoppas jag inte att dom i den här tråden som håller med kerstin har egna barn! STACKARS barn säger jag då!
våra barn lär sig vett och ettikett samt visa andra RESPEKT.skulle våra barn terrosera andra personer så får de skylla sig själva om de får en käåå i baken osv
synden straffar sig självt!vilkket denna unge oxå fick lära sig