Byssan skrev 2009-05-25 20:09:23 följande:
Det kändes inte jättekul måste jag erkänna, men jag var så fruktansvärt skoltrött.. ville inte heller ha studentfest för jag ville bara där ifrån liksom.. men hade det ändå. Tycker det var en jobbig dag, kändes inte som det fanns något att fira.. men men det blev nbättre sen att börja plugga igen efter ett års vila kanske är det det din son me behöver?
Han tycker inte heller det är något att fira, men vi ska ha en liten studentfest iallafall. Jag vill ju att det ska vara bra för honom. Nu efter gymnasiet ska han jobba lite, sen i januari åker han in i lumpen(som han vill göra).
[/citat]
Det är bra ju att han ska göra annat så orkar han kanske sen om han vill plugga upp dom då.. Det kommer lösa sig ska du se!