De är visst små, smala iaf...Everlonn fick byta till storleken större iaf.
OK, ja lila stars linnet var ju rätt smalt det med. Fasiken att det är sånt hopp från 128 till 140. Kommer ju säkert bli mega långt. Kanske kan använda det som tunika.
Idag gick en välmatchad unge till dagis här Ibland kan vi få till det *s* Aqualeggings, pärlkjol och aquatröja m pärlärmar Nu är hon lämnad och jag funderar på att sova..
fiiint! Kom på att det har ju vi också, den kombon. Fick hem kjolen i fredags och 116 passade perfekt på min tjej.
Åh, vad bra! Ja, Stella har 110 och det kommer funka även nästa sommar Hon älskar Molo-kjolar *s* Vi har hmm.. många
så många så du inte vågar säga. Min tös tyckte det är så skoj att kolla om det är sväng i kjolarna. Det blir det ju iom det utställda, blir kanske fler här i detta hemmet.
Ok, vilka färger? Jag skulle behöva byta storlek på Noels velour. Undrar om 98 blir tokstort? Vad har du till Ida?
De finns även på deras hemsida såg jag häromdagen. Jag har alltid köpt på tjejsidan då de har varit smalare i midjan. Råkade få med mig hem ett par bruna från killsidan förr hösten (någon hade hängt dem på tjej) och de kan inte min pojke ha. De bara trillar ner.
Han somnar inte på em utan är bara sjukligt grinig och muckar gräl hela tiden. Jag får väl försöka stå ut Men är det bra att ta bort middagsvilan när han inte ens är 2 år? Håller med. Det är inte kul att försöka väcka någon som inte vill och som sen blir rätt sur och grinig. *tacka f*n för det liksom*Hoppas vi kommer på några bra saker för att få dem att somna. Jag ska testa lite olika saker här hemma och kan rapportera sen Är det skillnad på velouren? Det visste jag inte. Har oftast köpt på tjejsidan då tydligen rött, orange och lila är typiska tjejfärger
Mmm tydligen skiljer det. För jag tänkte mig inte för utan bara klippte av lappen och sen när han skulle ha dem på sig var de megastor och stannade inte ens lite på höfterna. Nä jag förstår inte heller deras uppdelning med färger m m. Har också bara köpt på tjejsidan till min son.
Se, vad var det jag sa....du kommer fylla den på noll time!!
Här går jag och velar om jag ska köpa molo dojjor eller inte........ Kommer de användas eller inte. De har vars ett par vanliga Converse som de använder ibland.