Inlägg från: Velour |Visa alla inlägg
  • Velour

    Tråddödare igen....

    Sedek skrev 2009-11-28 00:18:55 följande:
    Menar du Playa del Sol?
    Heter den så? Isåfall, ja
  • Velour
    Jag menade som hunk. Men du tycker alltså det? Just nu kan jag inte komma på någon Hollywoodskådis som jag finner attraherande....hm...
    Jo, Jude Law.
  • Velour
    Jagbyttenick skrev 2009-11-28 00:20:47 följande:
    Tack för tipset, det ska jag akta mig för nästa vecka Nu ska jag sova, om lille Loppan här hemma också behagar sova. Trodde öroninflammationen var över men han vaknar och är ledsen hela tiden Nattinatti tråddödarna
    Yes, beware!

    Men lilla gubben..hoppas han kryar på sig så snart. Kram och godnatt på dig
  • Velour

    Då ska vi se vad stjärnorna säger om morgondagen. Vi börjar med Sedek och avslutar med mig och jungfrukillen:

    *Oxen: Ditt humör dalar när du ser att människor är orättvisa och buffliga. Men du vill inte ha bråk, så du säger ingenting.

    *Jungfrun: Det blir en dag med starka kontraster. Olika saker ställs mot varandra, och du vet inte vilket ben du ska stå på. Låt magkänslan avgöra!

  • Velour
    Jagbyttenick skrev 2009-11-28 00:32:51 följande:
    Tack, och berätta vad den lata Kräftan här ska hitta på också då! Kram
    Är du vaken? Då ska jag köra ditt med

    *Kräftan: Din intuition är stark. Du känner saker på dig och vågar dessutom lita på dina ingivelser. Du är en inspiration för många!
  • Velour
    Sedek skrev 2009-11-28 00:34:52 följande:
    Mitt humör kommer inte dala i morgon, lovar. Om någon skulle buffla på mig för tillfället så kommer den personen att ångra det, lovar även det.Är du jungfru Velour?
    Det är bra att du ser till att det blir helt tvärtemot vad som står, åtminstone om det står något negativt

    Ja, jag är jungfru med betydelsen att mitt stjärntecken är i jungfruns tecken
  • Velour
    Scratchy skrev 2009-11-28 00:42:14 följande:
    Tack för att du delar med dig... men hur kan du då ha barn?
    Men du kan väl allt det där om jungfrufödsel och sånt..jag behöver nog inte förklara.
  • Velour
    Sedek skrev 2009-11-28 00:41:06 följande:
    Då tycker jag du ska se till att ha magkänslan i topptrim genom att lägga dig snart Nu är det snart dags för mig, även om det är fredag!
    Ja, jag ska faktiskt lägga mig snart Ska du upp tidigt imorgon?
  • Velour
    Velour skrev 2009-11-28 00:43:56 följande:
    Men du kan väl allt det där om jungfrufödsel och sånt..jag behöver nog inte förklara.
    Nämen fy! Hahha, läste just att jag la till ett "inte". Ta bort "inte" så blir det nog rätt.

Svar på tråden Tråddödare igen....