För alla oss som gillar Lindex ( och andra barnkläder) del 10
tror ni hittar man såna på butiken i samma pris??
jag beställde lite varor för midag nu står att det är klar att plockas så man kan inte lägga till flera plagg eller avbeställa eller kan man??
någon vet varför kod lc951 funker inte när man köper för 100 kr den gäller till 15/1? ord pris inte rea!
jag var på en lindex butik idag och kolla lite, men tyckte inte att de hade något jag behövde, de hade inget strumpbyxor på rea och inget Leggings och Velourbyxa på rea som jag behöver. hittade inget på kappahl hellre. ska imorgon till andra kahppahl som jag var inne på måndag då de hade ganska mycket på rea. och kanske köper ta 3 bt 2 med kopung 50kr. men såg inte såna i stl 86 brukar de få i stl 86 ?? jag ville ha turkos den är redan slut på nätet i alla stl. www.lindex.com/se/Product/Product.aspx?id=3827006&styleid=3826972&path=3403475;3215210;3232580;3454164;761765;3157663
jag hade köpt en skärp på lindex inann jul. men den var stor så jag köpte sen en annan modell. idag jag ville lämna tillbacka den men hon sa att det har gått mer än 30 dagar så hon kan inte byta eller lämna tillbacka. ska prova på andra butik också om de inte byter ska jag försöka utan kvitto då. jag hade köpt den med kopung 30%. brukar de göra så att man får inte bytta efter 30 dagar. jo det står på kvittot så men!!