Min dotter somnade i bilen, kan hon sova där i natt?
Asså, det beror ju på vad du har för bil. Med ett hyffsat larm e d ju ok annars får du nog hoppa det, tänk om någon försöker sno hennes kläder lixom, det går ju inte
Asså, det beror ju på vad du har för bil. Med ett hyffsat larm e d ju ok annars får du nog hoppa det, tänk om någon försöker sno hennes kläder lixom, det går ju inte
Jag hade ju missat att det var igår du skrev tråden, fy skäms på mig fast det e fy skäms på dig om det är så att du inte har ett bra billarm, barnkläder e dyra o stöldvänliga.
Skönt iaf att ni fick sovit en hel natt. Som waldo skrev, micro funkar toppen om hon e lite frusen, men ta då på upptining, annars kanske hon bränner sig o det e ju mindre bra då måste ni kanske till läkarn o det kostar ju bensinpengar o slitage på bilen
Näää du TS nu e jag liiiiite besviken. Sonen fick sova i bilen i natt och ungen vaknade när grannens j*vla hundar skällde vid 4 imorse. Då traskar sonen glatt in till oss och ville inte somna om, för näää då hade han blivit PIGG av promenaden från parkeringen (bara sisådär 250 m men det räcker tydligen i -10 för en 2,5-åring att bli pigg)
Så om du vill värna om dina medmammor så snälla ha med lite mer väsentlig info i TS om vilka risker vi föräldrar tar att få vår sömn störd av olika saker.