Inlägg från: Planon |Visa alla inlägg
  • Planon

    Bugaboo-tråd nr 21

    8. Bakhjulen sitter liksom apart i förhållande till vagnen.

  • Planon

    Har missat detta helt!! Har dynan från bugaboo två olika sidor? Nice Isåfall!

  • Planon

    Hej! En fråga ang ÅRGÅNG på bugga. Hur vet man att det är en 09 om säljaren påstår det? Var på serienumretser jag det?? Vet att det inte finns "årsmodeller", men vill ju veta hur gammal vagnen är. Om nu inte kvitto finns.

  • Planon

    Hej! Är lite trögfattad , men då kan man bli lurad att en 2007 är en 10? Eller09? Då finns inget bevis för att den inte är körd i 3 år innan jag köper den såattsäga?

  • Planon

    Hmmmm... 1. Skummis som inte heter Johanna och bor i Malmö Eller helt annan ort och skickar en kopia, stulen eller ingen vagn. 2. En vagntok 3. En som fyndar och säljer vidare. Var en som hade en ozone ute som bodde i ett mindre befolkat område dit man inte tar bilen till över dagen. Lurade folk att sätta in pengar först, de fick ingen vagn.

  • Planon

    Akutsvar tack! Hur vet jag att toppsettet är äkta? Ev köp på g!! Tacksam för svar

Svar på tråden Bugaboo-tråd nr 21