• Lena

    vi behöver hjälp nu

    Vi löser det ekonomiska genom att ha egna pengar som vi frå göra vad vi vill med varje månad. Det kan vara en ide

    Sen så gör saker var för sig. Ingen relation blir bra av att man är med bara varandra hela tiden. Boka upp dig på egen hand 2-3 dagar per vecka.

    Sen när det gäller sexet, ha bara sex när du har lust och på sätt du vill och onanera mera. Sex föder sexlust!

  • Lena
    Anonym (fia) skrev 2010-04-10 01:14:56 följande:
    ja de är inte lätt detta med sex för när jag bodde hemma prata vi aldrig om de  och jag vill ha mer än bara ligga som 2 isglassar fortsätt gärna svara
    Onanerar du? Det kan nämligen vara en väg till ett bättre sexliv. Har man svårt att sätta vad man tänder på i ord kan man man leta efter porr eller sexnoveller som visar det och sen visa det man har hittat för ens partner.
Svar på tråden vi behöver hjälp nu