Hur överleva i nätdejtingdjungeln?!
Nu börjar vinet ta slut :(
Nu börjar vinet ta slut :(
Jag förstår faktiskt inte det med att ha barn och jobba natt? På morgonen ? Lämnar du då barnen på dagis och sover på dagen?? Vet dina barn om att dom har en mamma?? Förlåt :( men jag är en sådan Motsträvare till att folk jobbar nätter när dom har barn. Så inget illa menat mot dig.
Okej :)
Fy fan det som stod i tidningen idag... 8 män turades om att våldta en 2 barns mamma i småland..... Jävla idiot samhälle.
Jag vill ha kärrlleeekkk
Så du fina kvinna är du här?
Vad är yngre? Jag blir 23 nu men mogen som mycket äldre. Sen vet jag 30 åriga killar som är som 12 åringar i huvudet.
Nja.. Det handlar om att kunna vara en förebild. Åldern för mig kvittar .
Klickar det så gör det..
Jag hade inte nu när jag är 23 dejtar någon under 20. Men jag hade som 30 åring kunnat dejta en 20 åring....
Men jag är av någon anledning mer för kvinnor som är äldre än mig, handlar kanske också om mognad. Jag dejtar hellre någon på 30 är på 20.
Kvittat om kvinnan bara är 1 år äldre
Eller 15 år äldre. Klickar det så gör det :)
Idag släpper vi verkligen på manligheten...! Och släpper x antal tårar till svenska hjältar... Men så är det ibland.
Kyss mig
Kom hit och gör det :)