Inlägg från: Anonym (8cm djup) |Visa alla inlägg
  • Anonym (8cm djup)

    Tjejer! Hur stor var största penisen du sett/varit med?

    Min snippa är 8cm djup innan den börjar stöta för djupt och det gör ont. Så jag behöver inte en stor penis alls. Men det är snyggt rent visuellt med stor penis.

    Min exs penis var lika lång, och nästan lika tjock som min underarm. Kanske 1/3 till 2/5 av den var i mig under sex. Halva och det gjorde ont. 

  • Anonym (8cm djup)
    Tom Araya skrev 2022-03-11 02:02:24 följande:

    Jag tror att minst 9 röstande i den här tråden ljuger, kanske fler.

    Över 25, uppåt 30 eller t.o.m. över 30 är så otroligt sällsynt att det teoretiskt är i stort sett omöjligt att så många här har upplevt det personligen.


    Kan ju vara en grov feluppskattning med eller att killen sagt att den var så lång? Om något är stort och upplevs stort och man sedan skall redogöra för längden så uppskattar man den som längre än den är. Är ofta så med skrämmande möten med vilda djur där fem meter lång krokodil uppgetts vart allt från 5 till 10 meter av ögonvittnen. Eller alligator eller haj.
  • Anonym (8cm djup)
    Anonym (One Eyed Monster) skrev 2022-03-11 06:33:51 följande:

    När en man är med en kvinna, då är han med hela henne.
    När en kvinna är med en man, då är hon med en penis.
    Men inte så konstigt att kvinnor känner så. Män har reducerat henne genom alla tider, till att bara vara ett könsorgan.

    Lille Olle leker med lilla Lisa i sandlådan. Hon är hans bästa kompis.
    Han vet ännu inte hur mycket han har att stå till svars för, hur mycket han förtrycker kvinnor, och reducerar kvinnor till att bara vara ett könsorgan.
    Hoppas att du får vara ett barn länge till, Olle.


    Jag vet hur den historien slutar: Lille Olle och Lille Lisa växer upp och isär från varandra. Lille Lisa kan inte släppa tanken på Lille Olle. Lille Olle blir lyckligt gift och skaffar två barn (Lille Oscar och Lille Natalie) med sin fru Stora Märta. Lille Lisa blir ensam med två katter, dör ensam i sin lägenhet och återfinns först flera veckor senare, halvt uppäten av sina egna katter.
  • Anonym (8cm djup)
    Anonym (Hjärnan) skrev 2022-03-11 19:13:05 följande:

    Nio stycken som varit med någon?
    Haha! på FL behöver det inte vara sant kan lika gärna vara något man drömmer om.


    Det är nog så som jag påpekat att ser man något chockerande stort så överdriver man hur stort msn tror det är. Vithaj på redan enorma 5meter blir tio meter enligt ögonvittnen. 10meters krokodiler som skjuts visar sig vara 5 meter. Är jättevanligt att stora saker blir ännu större när man beskriver dem och uppskattar längden.

    Så finner inte alls den erfarenheten av att se 30cms jättepenisar som ovanlig. Men en kontrollmätning skulle visa kanske 20?

    Jag är dvärg/kortväxt 130cm och det är nog lite samma med små saker upplevs ännu mindre när någon tror jag får plats i en liten väska eller att han kan bada mig i handfatet eller kan hänga från hans stånd utan att det gör ont.
Svar på tråden Tjejer! Hur stor var största penisen du sett/varit med?