• Anonym (japp)

    Nån som ätit Imovane?

    Hej!

    jag hade samma problem med Stilnoct och imovane har fungerat riktigt bra. Var bara beredd på att de kan verka snabbare än du trode!
    Sov sött!  

  • Anonym (japp)

    Jo de är starkt vanebildande men jag brukar hävda att det är sömn också.... jag har ätit dom i ca 5 år, varje natt med undantag för när jag varit gravid och visst har jag haft några sömnlösa nätter i början men det gick snart över.
    Ett tips är dock att helt och hållet plocka bort all koffein ur kosten.... fungerar helt magiskt för mig! För första gången på över 10 år sover jag kalasgott utan hjälp! 

  • Anonym (japp)

    imovane funkade första veckan men sen såg jag ingen mening med att fortsätta,plus att jag fick metallsmak i munnen,yääk.
    nu tar jag 2 propavan 2 timmar innan läggdags och sover hela natten,ibland tar jag theralen,den knockar en rätt bra.

    kamomillte på kvällen är väldigt rogivande.   

Svar på tråden Nån som ätit Imovane?