Inlägg från: Larsson92 |Visa alla inlägg
  • Larsson92

    Augustibebis 2012

    fattar inte mej på stickorna :( hur vet man att man är gravid lr inte gravid..? :) aldrig provat dom därför jag inte förstår något, men jag skulle gärna vilja veta :)

  • Larsson92

    a okej :) om jag skulle haft oskyddat sex idag tillexempel, när ska jag kolla med sticka lr sån där sak att jag e gravid, hur långt efter sexet? :) vad kostar dom? å vilka föredra ni? :)

  • Larsson92

    okej :) jag vet inte om den e regelbunden lr inte ;) har åte ppiller i typ 2 år då jag typ inte haft någon mens så har inte tänkt på de, slutade med dom för tre månader sen å nu äter jag primolut å progynon som ska sätta igång min mens igen... :) okej tack för dina svar :)

  • Larsson92

    snällt de :) aha okej vad svårt då för min sambo kör lastbil å e typ borta från söndag till fredag varje vecka.. :(

Svar på tråden Augustibebis 2012