Kroppsproblem (ångest)
Hej jag vet inte om det är här jag ska skriva det här men har iaf ett rätt stort problem. Det är inte likadant som alla killars problem. Men det handlar om längd, bli inte sura nu. Det är min kroppslängd, fotlängd, handlängd och kuklängd.
Problemet är ju att jag är kort, 178. Mina händer e små oxå. Ca 19cm långa och 11cm breda. Så rätt breda iaf. Och som nog många har märkt har faktiskt längden i sverige ökat, nu tänker jag hur går det till? Antagligen väljer flera tjejer långa killar och då ökar medellängden helt enkelt. Då blir det direkt ett större problem. Kommer jag inte få barn? Kommer min fru vara otrogen och lämna mig för en längre man? Osv. Jag har ju googlat mycket och mina föräldrar jobbar på sjukhuset så vet ju att det är möjligt men extremt riskfullt och inte säkert att bli längre. Genom tillväxthormoner. Jag googlade "köp tillväxthormoner" eller liknande, hittade bara för muskler..
Har funderat på att köpa penis förstorings piller, kanske tillägga testosteron tillskott. Och viagra. Men är ju rädd att det blir fel..och samma med tillväxthormoner, är rädd för att det ska bli precis som med steorider och ha motsatt effekt på min penis :(
hjälp någon? Helst profissionella.