Inlägg från: Anonym (Här med) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Här med)

    Varför gör min kille såhär?

    Jodu, mitt ex sambo fick flytta ut för en vecka sen av samma anledning, efter nästan 7 års förhållande går förhållandet i kras på grund av hans egoism när det kommer till onani, sista gången var för några veckor sen, då låg han och runka en lördagmorgon när jag satt vid datorn i rummet brevid och kunde se rakt in i sovrummet men han kunde inte se mig. Och så trodde han att jag inte skulle höra nåt, hans ungar 6 och 9 år gamla sprang omkring på sitt rum och lekte, va fan tänkte han,tänk om de sprungit in mitt i allt. Jag blev fullständigt rabiat. Vi har grälat om detta i 4 år för att han är ett sånt svin som hållt på och torkat sig i kläderna och sen bara låtit dem drälla omkring på sovrumsgolvet tills jag städat och tvättat dom. I förra veckan han ut. Nu får det fan vara nog, han är i övrigt en helt underbar,snäll skötsam hjälpsam arbetssam karl. Ser bra ut, bra jobb och bra betalt, livet skulle kunnat varit perfekt men nä...

    Blir så jävla less på dessa ego karlar, han är dessutom 3:e förhållandet på raken som tar slut av samma anledning, hur fan är det möjligt att jag springer på 3 sånna idioter i rad?! Jag är pigg på i stort sett allt i sängen, har inga hämningar och har gärna sex, men det måste vara varierat annars tröttnar jag fort. MEN jag har mycket värk och kan inte vissa gånger pga smärtor men oftast säger jag ja i alla fall för jag vet att jag mår bättre efteråt. Men nej..dra i kuken gå tydligen före. 

  • Anonym (Här med)

    I mitt fall stämmer inte det med madonnakomplex eftersom jag gillar smisk och exet går igång enormt på det. Han vågar dock sällan ta första steget och jag har alltid fått provocera fram det. Tröttsamt det med i längden. Men när vi väl haft en sådan "seans" är han väldigt lycklig tillsynes. Men trots det gick det ibland veckor mellan samlagen och slutligen måste han ju runka för han är kåt. Men va fan...kan inte bara karlar krypa ur sitt eget trånga rövhål och ta för sig i livet istället.

  • Anonym (Här med)
    Anonym skrev 2012-09-07 00:08:20 följande:
    Skilj på självsex och vanligt sex, många personer behöver både och även om den sista av dina relationer nog kunde skött det lite snyggare

    Det är det enda jag nånsin begärt men inte ens det fixade han.
    Igår fick jag så mejlet jag väntat på, mejlet där han isner vad han förlorat och varför. Jag, jag kan inte annat än säga "i told you so". Behandla mig med respekt annars kan du krypa tillbaks ur hålet du kom ur. Har lessnat på dessa egomän, hädanefter skall jag bara ha kåta älskare som knullar mig ordentligt när möjlighet finns och för övrigt tror jag jag skiter i förhållande i framtiden. 
  • Anonym (Här med)
    Anonym skrev 2012-09-14 23:18:24 följande:
    Ja, herregud. Du har haft tre vuxna förhållanden och fortfarande inte insett att män runkar.

    Var inte löjlig, klart män runkar, men fan inte när barnen springer omkring eller jag är hemma eller ligger brevid och sover. Då kan han väl lika gärna sätta på mig.
  • Anonym (Här med)
    Anonym skrev 2012-09-14 23:23:54 följande:
    Jo det är klart, att döma av hur du skriver är du ju i det närmaste oemotståndlig.

    Var har jag skrivit det? Du är på samma nivå intelligensmässigt som mitt ex hör jag.
     Och skitful kan jag ju inte vara eller dålig i sängen för den delen med 3 sköna älskare på denna korta tid.  
  • Anonym (Här med)
    Anonym skrev 2012-09-14 23:34:24 följande:
    Som föredrar att runka framför att bepippa dig?

    Finns det verkligen så pantade människor som du? Gör världen en tjänst, gå och ta en avlivningsspruta.
  • Anonym (Här med)
    Anonym skrev 2012-09-14 23:44:23 följande:
    Du är ju inte bara sexig, du är charmig också. Jättekonstigt att du, som du skriver, bara springer på idioter hela tiden. Hmmm.

    Och nu försöker du utstråla intelligens eller?
  • Anonym (Här med)
    Anonym (fan också) skrev 2012-09-17 19:33:22 följande:
    Det verkar finnas gott om patetiska karlar som föredrar att runka. Hur kommer det sig? Förr runkade karlarna  i brist på riktig sex ( bl.a. på grund av att utomäktenskapliga förhållanden var mer tabu) Nu ligger de uslingarna och runkar bredvid sina kvinnor. Det är inget annat än ynkedom!
    Kanske är kvinnorna allt för tlllgängliga nu. Det är liksom serverat hela tiden, så de har inget att längta efter. Sen är dom lata och svaga så det är lättare att dra en Tarzan än att ha sex med en partner. Man blir mer och mer glad över att man är äldre och slippar plågas av ynkryggar som ligger och drar i sin diminutiva snopp. Herre Gud!
Svar på tråden Varför gör min kille såhär?