Inlägg från: Surfergirl |Visa alla inlägg
  • Surfergirl

    Midsommargänget III

    Min gamla chef har storlek 32-34 i kläder (alltså är oxå rätt liten) och hade såna foglossningar så hon fick sitta i rullstol från vecka 24, så den tror jag inte heller på.

  • Surfergirl

    Rachel Weisz fick Oscar för bästa biroll såg jag. Har ni sett The constant gardener? den är bra!

  • Surfergirl

    Jag har redan gnällt ut hos Oz på msn mess men jag har ingen framgång med Pergon, fick mens idag så på´t igen...

  • Surfergirl

    Nä, det verkar inte hända nåt alls av Pergon. Nada, niente, zip. Inte ens biverkningar får jag. Kanske ska köra lite stickor på nästa kur så jag kan mäta om det blir nån ÄL.

    Har haft lite oregelbundna cykler innan, och vid VUL har han sett att det "ser gynnsamt ut" med äggblåsor osv men ingen ÄL har kunnat påvisas.
    Well, den som lever får se.

  • Surfergirl

    Säkert Anemone! Man lär sig saker hela tiden. Min situation är ju delvis självförvållad iom p-sprutan.

  • Surfergirl

    Hur är det idag HG?

    Jag tycker HG junior har sån himla skön uppsyn! Han ser ut att ha bra humor redan.

Svar på tråden Midsommargänget III