• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Jo01

    [quote=75105592][quote-nick]Anonym (Dam) skrev 2015-04-03 00:32:50 följande:[/quote-nick][/quote]

    Vad läckert. Stora goa bröst och rakad fitta!

  • Tyler

    Lekte i duschen tidigt i morse...allt som fattades var någon att leka med????



  • Aros02
    Anonym (Dam) skrev 2015-04-03 00:32:50 följande:
    Alltså din kropp fyller ut allt vad som är kvinnligt. Så vackert!
  • Anonym (Quexet)

    Ni är så fina allihopa! Hjärta Blir lika glad varje gång jag går in här! {#emotions_dlg.flower} 
    Hoppas ni får en underbar långfredag med massa kärlek! Kyss



  • Jonte71
    Anonym (Quexet) skrev 2015-04-03 19:41:34 följande:

    Ni är så fina allihopa! Hjärta Blir lika glad varje gång jag går in här! {#emotions_dlg.flower} 
    Hoppas ni får en underbar långfredag med massa kärlek! Kyss


    Det samma till dig du sköna, och sexiga! Kyss
  • Anonym (rnr)


    glaa påsk alla fina. Tänk på att "de e en daa imorn å" :)
  • straight arrow
    Anonym (rnr) skrev 2015-04-03 20:03:32 följande:

    glaa påsk alla fina. Tänk på att "de e en daa imorn å" :)


    Glad påsk sötnos...
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.