• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • minimoya76

    Har ikke vært inne på ei stund, men ble ikke skuffet...
    Flotte bilder av flott folk...

    Vinterflickan79; Flott!!
    Quexxet; flotte bilder!
    Anonym (mammatil7); imponerer..

    RnR86a; Sjarmerende..flott.
    Strait Arrow; flott som vanlig..
    Gastkramaren; Nice..

  • minimoya76


    En liten onsdagshilsen fra meg..

    Ser det har vært en del fokus på trening på forumene, så her er mitt bidrag til det temaet..  (et bilde tatt etter en trening da...)
  • Anonym (den siste kommunisten)
    minimoya76 skrev 2015-12-16 13:46:41 följande:
    En liten onsdagshilsen fra meg..

    Ser det har vært en del fokus på trening på forumene, så her er mitt bidrag til det temaet..  (et bilde tatt etter en trening da...)
    Fin kropp du har! Bor du i Norge?
  • b81
    Anonym (Mammatill 7) skrev 2015-12-16 10:02:45 följande:

    Gbgnyfiken: Det låter mysigt.

    Godmorgon alla!


    Mmmhhh mumma!!!
  • minimoya76

    Anonym (den siste kommunisten) skrev 2015-12-16 13:49:43 följande:

    Fin kropp du har! Bor du i Norge?

    Takk. . Ja..

  • Pinkie Pie

    även om jag inte skriver så mycket för tillfället så går jag in och kikar på er ibland och oj vad fina ni är! önskar en god jul lite för tidigt. nu drar den här ponnyn iväg till varmare breddgrader!


  • Joohann
    Pinkie Pie skrev 2015-12-16 19:25:39 följande:

    även om jag inte skriver så mycket för tillfället så går jag in och kikar på er ibland och oj vad fina ni är! önskar en god jul lite för tidigt. nu drar den här ponnyn iväg till varmare breddgrader!


    Jahopp nu blev man avis.....vi andra får väl hoppas att vi inte fryser ihjäl utan din värme ;)

    God jul detsamma.