• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Flörttomten
    Fitnessqueen skrev 2017-10-20 06:38:10 följande:
    Tack för alla fina kommentarer, ni är så fina Hoppas alla har en bra morgon, ser ut som att jag får skrapa rutorna på bilen. Ha en underbar helg!

    Va så lite så... :) Nu fick jag en helt underbar morgon, jag fick oxå skrapa rutorna imorse, men nu är allt förtret med det jobbet som bortblåst. Tack för dom underbart vackra bilderna på din så vackra kropp och rumpa... ;)
  • BalkanBoy85

    [quote=78114905][quote-nick]Elsaaa skrev 2017-10-19 16:22:16 följande:[/quote-nick][/quote]

    Mmmm,vilken underbar mun du har

  • Anonym (Kille 33 år)
    Fitnessqueen skrev 2017-10-20 06:38:10 följande:

    Tack för alla fina kommentarer, ni är så fina

    Hoppas alla har en bra morgon, ser ut som att jag får skrapa rutorna på bilen.

    Ha en underbar helg!


    Wow, vilken härlig kropp du har! Nästan så det ?rycker? lite i baguetten. ;)
  • aeg
    Fitnessqueen skrev 2017-10-20 06:38:10 följande:

    Tack för alla fina kommentarer, ni är så fina

    Hoppas alla har en bra morgon, ser ut som att jag får skrapa rutorna på bilen.

    Ha en underbar helg!


    Inte ska du behöva skrapa rutorna på din bil.


    Om du bara hälsar på din bil lite flirtigt kommer isen smälta på nolltid.


     


    (ok, jag vet, torrt som fan. Hittar ut själv ;) )

  • aeg
    Anonym (Lydia) skrev 2017-10-12 20:47:06 följande:

    Dig finns det inget att anmärka på! 


    Tack för ögonblicksbilden :)


    Men det var en grej som slog mig då jag stirrade på din bild; just den vinkeln får man, i verkliga livet, bara om man är 90 cm kort eller kryper på alla 4.


    Tänk att man kan beundra och begrunda på samma gång. Och så säger ni att vi killar inte klara av att göra 2 saker samtidigt ;)

  • PappaAndreas
    Fitnessqueen skrev 2017-10-20 06:38:10 följande:

    Tack för alla fina kommentarer, ni är så fina

    Hoppas alla har en bra morgon, ser ut som att jag får skrapa rutorna på bilen.

    Ha en underbar helg!


    Nämen så underbar!
  • Fitnessqueen

    Godmorgon alla härliga

    Vaknar till en härligt frostig lördagmorgon, åter igen tack för alla fina kommentarer

    Bilden från tiden jag färgade håret mörkt