• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Zack
    fialotta85 skrev 2013-11-01 20:56:47 följande:
    Jag vet vad jag skulle vilja hitta på iaf.. smile2.gif
    Kan jag mycket väl tänka mig :). En virtuell ormgrop i tråden kanske?
  • Speak up
    Anonym (lillajag) skrev 2013-11-01 20:57:31 följande:
    Jag ska typ städa ikväll ;)
    Äsch... Jag kan städa så får du ligga och titta på istället! Solig Myyys... Hjärta
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (lillajag) skrev 2013-11-01 20:57:31 följande:
    Jag ska typ städa ikväll ;)



    Haha, Nakna kocken har fått konkurrens! Nu menar jag inte att jag gillar att kolla på kocken, men jag gillar att kolla på lillajag!

    Snygga lillajag!
  • Anonym (lillajag)
    Speak up skrev 2013-11-01 21:02:50 följande:
    Äsch... Jag kan städa så får du ligga och titta på istället! Solig Myyys... Hjärta
    Gärna tack!! Hatar att städa!
  • Anonym (lillajag)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-11-01 21:03:26 följande:



    Haha, Nakna kocken har fått konkurrens! Nu menar jag inte att jag gillar att kolla på kocken, men jag gillar att kolla på lillajag! smile5.gif

    Snygga lillajag! smile1.gif
    Haha tackar goding ;)
  • Speak up
    Anonym (lillajag) skrev 2013-11-01 21:05:19 följande:
    Gärna tack!! Hatar att städa!
    Åh, då är jag perfekt! Jag älskar faktiskt att städa. Glad Bara jag fick ha dig i blickfånget då och då under städningen. 
  • Anonym (lillajag)
    Speak up skrev 2013-11-01 21:12:29 följande:
    Åh, då är jag perfekt! Jag älskar faktiskt att städa. Glad Bara jag fick ha dig i blickfånget då och då under städningen. 
    Du samlar pluspoäng här ;)
  • Zack
    Anonym (lillajag) skrev 2013-11-01 20:57:31 följande:

    Jag ska typ städa ikväll ;) phpRJL60y59930.jpg


    Superläckert lillajag.
  • Anonym (lillajag)
    Zack skrev 2013-11-01 21:17:51 följande:
    Superläckert lillajag.
    tack :D