• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • GoodMangoo
    Zack skrev 2013-11-10 08:27:59 följande:
    Godmorgon vackre Mangoo. Uppe med tuppen kan jag se...på en söndag. Ska vi inte bara ta och krypa ner under täcket en timme till?
    Bara för att man är vaken behöver man ju inte ha lämnat sängen.... eller hur DrömmerFlört?
    M a o är jag fortfarande precis där du vill ha mig  Kyss!
    Liberatated skrev 2013-11-10 07:57:18 följande:
    Snygging

    Du då FörvånadSkrattande!!
  • straight arrow

    Här var det det i alla fall... God morgon vännen!


    GoodMangoo skrev 2013-11-10 07:12:56 följande:
    Uppe tidigt du också PPP - är det "masten" som väcker dig ?? God morgon !! 

    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • GoodMangoo
    straight arrow skrev 2013-11-10 08:36:45 följande:
    Här var det det i alla fall... God morgon vännen!
    God morgon fina du {#emotions_dlg.flower}!
    Antar att det måste ha varit jag på bilden jag postader igår eftersom du inte har lyckats spåra den på nätet Flört 
  • Leostar

    [quote=71634360][quote-nick]GoodMangoo skrev 2013-11-10 08:57:25 följande:[/quote-nick][/quote] Jädrar vad läcker du är.

  • Zack
    GoodMangoo skrev 2013-11-10 08:57:25 följande:


    Jamen du läser mina tankar Mangoo. Just så jag vill ha dig. Serverad och klar att "förtäras" :)
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)

    [quote=71634360][quote-nick]GoodMangoo skrev 2013-11-10 08:57:25 följande:[/quote-nick][/quote]

    Wow wow wow...alltså...wow det där får du svårt att överträffa, klart bästa bilden hitintills! Du har så snygg rygg!

  • Mulåsnan

    [quote=71634360][quote-nick]GoodMangoo skrev 2013-11-10 08:57:25 följande:[/quote-nick][/quote]

    Gillar man inte det där är man död...

  • straight arrow

    Haha! Med dig behöver jag ingen kvalitetsgranskning, jag litar på leverantören, mangon är alltid äkta


    GoodMangoo skrev 2013-11-10 08:39:21 följande:
    God morgon fina du ! Antar att det måste ha varit jag på bilden jag postader igår eftersom du inte har lyckats spåra den på nätet  

    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • GoodMangoo
    Zack skrev 2013-11-10 09:02:41 följande:
    Jamen du läser mina tankar Mangoo. Just så jag vill ha dig. Serverad och klar att "förtäras" :)

    Förförs hellre än förtärs Flört.

    PPP- Jag har börjat inse att jag "tävlar" emot mig själv eftersom herren bakom PPP inte behagar visa sig på bild {#emotions_dlg.djavulsk}Flört.
    Mulåsnan skrev 2013-11-10 09:06:33 följande:
    [quote=71634360][quote-nick]GoodMangoo skrev 2013-11-10 08:57:25 följande:[/quote-nick][/quote]
    Gillar man inte det där är man död...
    Haha ok Död!!
    straight arrow skrev 2013-11-10 09:07:06 följande:
    Haha! Med dig behöver jag ingen kvalitetsgranskning, jag litar på leverantören, mangon är alltid äkta

    Phuu då behöver jag inte oror mig för den biten SkämsSkrattande.