• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Liberatated
    Dockan 82 skrev 2013-11-14 09:14:51 följande:

    php6kdyue31257.jpg


    Fina Dolly
  • mepetite
    Mattias39 skrev 2013-11-14 08:50:02 följande:
    God morgon...får jag säga... :) Härligt att se att du står upp för vårt landskap och visar det bästa av det bästa som finns att ses här...

    Godmorgon. Tack och bock
  • GoodMangoo
    Liberatated skrev 2013-11-14 10:04:08 följande:
    Tåls att tänka på
    Just do it Skrattande!!
  • swed38gbg
    mepetite skrev 2013-09-29 19:24:46 följande:

     


     


    fram och baksida
    Sexig jeansrumpa! hur ser den ut i små string måntro... ;)
  • Liberatated
    NyttNamn skrev 2013-11-14 10:10:23 följande:
    Pour some sugar on me...

    Mumsfilibabba
  • Liberatated
    GoodMangoo skrev 2013-11-14 10:14:16 följande:
    Just do it !!

    Miss got mail
  • NyttNamn
    Liberatated skrev 2013-11-14 10:18:50 följande:

    Mumsfilibabba
    SkålKyss
    Pour some sugar on me...
  • GoodMangoo
    Liberatated skrev 2013-11-14 10:19:42 följande:

    Miss got mail
    Jag vet men det funkar inte Skrikandes
  • fialotta85
    Mattias39 skrev 2013-11-14 08:53:53 följande:
    God morgon goding..hoppas du sovit gott!! Glad
    Jag har sovit gott! Alldeles för tidigt uppgång bara.. Kräks