• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • swed38gbg
    Anonym (lillajag) skrev 2013-11-17 09:25:51 följande:
    God morgon på dig!
    Tur att man själv är lite uttråkad då
    Läckert! Ser väldigt hångelvänligt ut....mmm
  • Anonym (Ensam..)
    Så svårt är det inte skrev 2013-11-17 17:19:25 följande:
    Haha, ja det tycker jag verkligen, vi borde införa en lag på varenda uteställe du går in på så måste du dricka en shot ;), annars får du bestraffas på något lämpligt vis Tungan ute
    Haha! Låter som en dyr utmaning i slutändan! men jag gillar idén!
  • Så svårt är det inte
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-17 17:21:07 följande:
    Haha! Låter som en dyr utmaning i slutändan! men jag gillar idén!
    Hahaha, vi får väll skapa en fond isåfall? Rädda Ensam från Ensamheten? Där syftet är att sprida erotisk material på dig som höjer folks livskvalitet? Flört annars får jag väll posta en flaska Fireball och hoppas på det bästa hehehe
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-17 16:50:24 följande:
    Det gör du rätt i älskade PPP!



    Va bra...tror eller snarare vet bestämt att du är värd att vänta på...länge!
  • sexo00
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-17 15:30:32 följande:
    Härlig söndag! Hej på er

    Hej vackra du! Får jag erbjuda en härlig helkroppsmassage som avslutning på helgen? Glad
    Kille, 36år från Borlängetrakten i Dalarna, med en son på 11år
  • jjj333
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-17 15:30:32 följande:
    Härlig söndag! Hej på er
    Ojoj, riktigt fin! :)
  • Anonym (lillajag)
    Liberatated skrev 2013-11-17 15:36:26 följande:

    En middagsbjudning smile5.gifphp5efrzx61016.jpg


    Omg!! Tur att man tog sig tid att bläddra bakåt verkligen snyggt!
  • jjj333
    fialotta85 skrev 2013-11-16 23:47:31 följande:
    Blir en repris från mig.

    Tar gärna det där glaset George
    En väldigt bra repris får jag säga! :)
  • Matildet
    Speak up skrev 2013-11-17 16:36:17 följande:
    Hehe, ja då fryser du verkligen! Stackare. Drömmer Se till att värma dig på nåt mysigt sätt då. Kryp ner i ett hett bad, eller hoppa in i en varm dusch! (Skulle annars gärna fortsätta värma dig med kommentarer och komplimanger.) Glad
    Jag har inget emot det sistnämnda...hihiSkämsFlört
    Abso-fucking-lutely.